Minimální sazba za tetování je 1500,- Kč. Na menší tetování máme volné termíny - volejte 777 009 973

Hodinová sazba je dle zvoleného tatéra:
2000/h   - Anet, Tina, Honza
1500/h   - Lucie, Renča, Kristyna, Jenda, Lůca

U velkých tetování se počítá hodinová sazba a záleží dle výběru a domluvě s tatérem. Barevné tetování je časově náročnější a cena u těchto tetování je vyšší.

Pro rezervaci termínu je potřeba složit zálohu na termín. Částka záleží dle časové náročnosti motivu, min. částka se skládá 500,- Kč, u většího tetování je to částka 1000,- Kč. Záloha Vám pak bude odečtena od kompletní ceny tetování a je potřeba přijít s dokladem od vystavené zálohy. Doklad není objednávací kartička.

Rezervační záloha je nevratná pokud se neomluvíte nejpozději 24h před sjednaným termínem, aby byl prostor pro zajištění náhrady.

V rezervační záloze je zahrnut návrh na tetování dle domluvy se zákazníkem, pokud termín zruší, záloha je nevratná. Další návrhy jsou zpoplatněny dle dohody s tatérem většinou je cena 500 - 1000,- dle náročnosti. Pokud se jedná o malé tetování, písmo, jednoduché motivy - zde se návrhy řeší přímo na místě.

Časová lhůta na návrh je individuální na základě domluvy tatéra s klientem, obvykle však nejdříve cca 1 týden před tetováním.

V ceně tetování je zahrnuta korekce tetování, na tu je však potřeba se dostavit do 3 měsíců od provedeného tetování. Výjimkou jsou korekce problematických partií a nesprávná péče, pak je korekce zpoplatněna dle ceníku.

Poukázky na tetování a piercing jsou k zakoupení v našich studiích. Platnost poukazu je 6 měsíců od data vydání. Poukazy jsou nevratné. Zasíláme také na dobírku, nebo poštou při platbě převodem.

Tetování provádíme od 18ti let.

 

Péče o tetování:

Připravali jsme pro vás několik základních a jednoduchých postupů pro bezproblémové hojení. Vše, co je třeba udělat, naleznete zde.

Naše tvorba