Minimální sazba za tetování je 1000,- Kč

Hodinová sazba je dle zvoleného tatéra:
2000/h   - Anet
1500/h   - Pepa, Marťa, Jakub, Michal
1300/h – Jana, Lucie, Honza

 

U velkých tetování se počítá zvýhodněná sazba a záleží dle výběru a domluvě s tatérem.

Pro rezervaci termínu je potřeba složit zálohu na termín. Částka záleží dle časové náročnosti motivu, min. částka se skládá 500,- Kč, u větším tetování je to částka 1000,- Kč. Záloha Vám pak bude odečtena od kompletní ceny tetování, je potřeba přijít s dokladem od vystavené zálohy. Doklad není objednávací kartička.

Rezervační záloha je nevratná pokud se neomluvíte nejpozději 24h před sjednaným termínem, aby byl prostor pro zajištění náhrady.

V rezervační záloze je zahrnut návrh na tetování dle domluvy se zákazníkem. Další návrhy jsou zpoplatněny dle dohody s tatérem. Pokud se jedná o malé tetování, písmo, jednoduché motivy - zde se návrhy řeší přímo na místě.

Časová lhůta na návrh je individuální na základě domluvy tatéra s klientem, obvykle však nejdříve cca 1 týden před tetováním.

V ceně tetování je zahrnuta korekce tetování, na tu je však potřeba se dostavit do 3 měsíců od provedeného tetování. Výjimkou jsou korekce problematických partií a nesprávná péče, pak je korekce zpoplatněna dle ceníku.

Poukázky na tetování a piercing jsou k zakoupení v našich studiích. Platnost poukázky 6 měsíců od data vydání. Poukazy jsou nevratné.

V Brně přijímáme platební karty.

Dárkové poukázky na tetování a piercing zakoupíte na našich provozovnách. Posíláme také na dobírku, nebo poštou při platbě převodem.

 

Péče o tetování:

Připravali jsme pro vás několik základních a jednoduchých postupů pro bezproblémové hojení. Vše, co je třeba udělat, naleznete zde.

Naše tvorba