Chcete být stále dokonale nalíčená aniž by jste se obávala, že se Vás perfektní make up může rozmazat? Pak je pro Vás Permanentní make-up výborná volba.

Permanentní make up provádíme již 20 let a neustále se zdokonalujeme ve světě novinek. Potrpíme si na přirozenosti a zachování jemného vzhledu ženy.

Na aplikaci PM obočí používáme nejnovější techniku - pudrové obočí. Tato metoda je absolutní špička v PM a po zahojení vypadá jemně a přirozeně. Tato technika vydrží cca 3 - 5 let. Po 1,5 roce doporučuji svým klientkám obnovit barvu ( cena je pak s 50% slevou )

Naprostá sterilita je u nás samozřejmostí.

Používáme organické barvy značky Doreme

Výhody permanentního makeupu obočí, očních linek a rtů:

  • Vždy budete upravená
  • Váš makeup se nerozmaže
  • Nahradí chybějící obočí
  • Vypadá přirozeně
  • Šetří Váš čas

Aplikace se provádí na umrtvenou kůži a celá tato metoda trvá přibližně 1,5h. Předtím je však potřeba působit 30min umrtvovací krém - Emla.

Ceník permanentní make up:

Obočí - pudrová metoda : 3300,-
Kontura rtů: 3000,-
Kontura rtů s výplní - aquarell : 3300,-
Oční linky spodní: 1500,-
Oční linky horní: 1900,-
Oční linky horní i dolní: 3000,-

Korekce PM 600,- Kč

 

Objenávky +420 739 092 666

 

Kontraindikace PM

těhotenství
cukrovka
vysoký krevní tlak
štitná žláza
epilepsie
kožní onemocnění ( chronické akné - PM se nedoporučuje )
hemofilik
aspirin

Běžný proces hojení PM:
První den na aplikované másto nesmí voda. Následující den je možné místo jemně omýt vodou a očistit čistým ručníkem. Začnete mazat krémem Bepanthen Plus - urychluje proces hojení. Po dobu cca 7 dnů se tvoří stroupky - ty v žádném případě nesmíte odlupovat. Po odpadnutí stroupků kůže stále pracuje a pigmentuje se cca 3 týdny. Korekce je možná nejdříve po 4 týdnech.

U PM rtů pokud trpíte na oprary je dobré mazat pár dnů mastičkou na oprary jako prevence ( ne však vždy zabrání vzniku oparu )

Permanentní makeup je jako odřenina, tak se tak prosím ke své ráně musíte chovat. Nešahat špinavýma rukama na ránu, nenavštěvovat věřejné bazény, saunu a solárium. Místo mazat vysokým ochranným faktorem.