Nový ceník od 1.1.2024

Chcete být stále dokonale nalíčená aniž by jste se obávala, že se Vás perfektní make up může rozmazat? Pak je pro Vás Permanentní make-up výborná volba.

Permanentní make up provádíme již 20 let a neustále se zdokonalujeme ve světě novinek. Potrpíme si na přirozenosti a zachování jemného vzhledu ženy.

Na aplikaci PM obočí používáme nejnovější techniku - pudrové obočí. Tato metoda je absolutní špička v PM a po zahojení vypadá jemně a přirozeně. Tato technika vydrží cca 1,5 - 2,5 roku. Po 1,5 roce doporučuji svým klientkám obnovit barvu ( cena je pak s 50% slevou ). Pokud se dostavíte více jak po 1,5 roce cena je pak 75%
z celkové nové ceny.

Naprostá sterilita je u nás samozřejmostí.

Používáme organické barvy značky Doreme, iColor

Výhody permanentního makeupu obočí, očních linek a rtů:

  • Vždy budete upravená
  • Váš makeup se nerozmaže
  • Nahradí chybějící obočí
  • Vypadá přirozeně
  • Šetří Váš čas

Aplikace se provádí na umrtvenou kůži a celá tato metoda trvá přibližně 2h.

Ceník permanentní make up:

Obočí - pudrová metoda : 3500,-
Kontura rtů: 3000,-
Kontura rtů s výplní - aquarell : 4000,-
Oční linky spodní: 1500,-
Oční linky horní: 2300,-
Oční linky horní i dolní: 3500,-

Korekce PM 600,- Kč  - ta je vždy nutná

 

Objenávky +420 739 092 666

 

Kontraindikace PM

těhotenství
cukrovka
vysoký krevní tlak
štitná žláza
epilepsie
kožní onemocnění ( chronické akné - PM se nedoporučuje )
hemofilik
aspirin

Běžný proces hojení PM:
První den na aplikované místo nesmí voda a jiné kosmetické přípravky. Místo ponechejte v klidu a dejte mu prostot, aby se dostatečně mohlo zahojit. Následující den je možné místo jemně omýt vodou a očistit čistým ručníkem. 3 den od aplikace můžete začít mazat krémem například Bepanthen Plus - urychluje proces hojení. Barva bezprostředně po zákroku je opravdu tmavá, ale nebojte, postupně zesvětlá. Po dobu cca 7 dnů se tvoří stroupky - ty v žádném případě nesmíte odlupovat. O ustálení barevné škály můžeme hovořit až po jednom měsíci od aplikace. V tomto ohledu je však nutné zmínit, že aplikace permanentního make upu je většinou minimálně dvoufázový proces, kdy obvykle po třech měsících od první aplikaci dojde k takzvané korekci. . Korekce je možná nejdříve po měsíci a nejpozději do 3 měsíců. vyhýbejte se také slunečnímu záření.

U PM rtů pokud trpíte na oprary je dobré mazat pár dnů mastičkou na oprary jako prevence ( ne však vždy zabrání vzniku oparu )

Permanentní makeup je jako odřenina, tak se tak prosím ke své ráně musíte chovat. Nesahat špinavýma rukama na ránu, nenavštěvovat věřejné bazény, saunu a solárium. Místo mazat vysokým ochranným faktorem.

Korekce a oprava PM z jiného salonu. Je potřeba osobní schůzky a opravdu ne vždy je možné opravit PM tak jak si přejete. Více jak polovinu klientek musím odmítnout z důvodu například zjizvení kůže po nesprávném zásahu čepelkou, nebo strojkem. Hlavní problém je neprofesionálně provedený microblaiding.

Některé zabarvení staršího PM jako například červené, namodralé, rezavé není možné vždy předělat.

Pokud máte starší PM a drží Vám barva více jak 4 - 5 let, tak s největší pravděpodobností nebyl použit správný pigment a možná zde byl použit pigment na klasické tetování a nové pigmenty toto zbarvení také z velké části nelze předělat.