V Brně provádíme piercing od 10:30 - 16:00 bez objednání. Je však možné, že si budete muset počkat, pokud přijde jiný klient před Vámi. Pokud spěcháte, prosím objednejte se. Přicházejte prosím bez doprovodu, pokud doprovod potřebujete, prosíme o maximálně jednu podporu 🙂

Je důležité, aby jste na piercing přišli zdraví, odpočatí a najezení. Pokud máte problém s jehlou a jste citlivá osoba, určitě piercera upozorněte a objednejte se na určitý čas, předejdeme tím, že ostatní budou dlouho čekat.

Piercing provádíme již více jak 25 let. Profesionální přístup v příjemném prostředí. Poradíme s výběrem šperku a správné následující péči. Každý druh piercingu je potřeba speciálně ošetřovat. Vše o ošetření Vám vysvětlíme a také obdržíte v písemné podobě.

Šperky používáme od značky WILDCAT. Veškerý materiál je z titanu třídy ASTM F-136 a lékařského bioplastu, takže žádný nikl u nás nehledejte.

Provádíme všechny druhy piercingu a microdermálních implantátů.

Také jako jedna z mála studií provádíme piercing intimních partií u žen.

Dále z našich nabízených služeb je nastřelování náušnic. Jedná se především o rychlou a bezbolestnou variantu propichnutí ušních lalůčků. Používané náušnice jsou od firmy Blomdahl a Estelle. Nastřelujeme náušnice miminkům. Po dohodě je možné natřít ouška předem znecitlivující mastí ( min 45 předem, příplatek 100,- Kč ) .

Piercing se provádí od 18-ti let. Popřípadě mladším se souhlasem rodičů.

Rizika spojená s piercingem:

Piercing jazyka - otok, zduření uzlin, při nedostatečném dodržování hygieny může dojít k zanícení rány. Přísný zákaz kouření a pití alkoholu několik dnů po aplikaci. Poškození zubní skloviny - po zahojení předejdete výměnou za plastový šperk.

Piercing bradavek - po propíchnutí může dojít k otoku, tvorbě modřin, výtoku. Nesmí se místo namáčet min 2 měsíce. Hojí se až 8 měsíců.

Piercing chrupavek - hojí se až 12 měsíců, individuální u každého jedince. Dochází k otokům. Místo je nutné čistit 2x denně a do úplného zahojení není možné měnit šperky. Počáteční šperk musí být dlouhý, aby měl prostor. Nespát na straně vpichu, hrozí zde vykřivení a u v pichu hypertrofické jizvy a granulomy.

Piercing pupíku - patří mezi nejdéle hojící se piercing a to až 12 měsíců. Není možné s nezahojeným vpichem navštěvovat sauny, bazény, rybníky, výjimkou je mořská voda.

V letních měsících nedoporučujeme aplikovat piercing.

Rizika piercingu - Keloidní jizvy, bouličky, granulomy a hypertrofické jizvy.
Ikdyž vždy dodržujeme hygienické pravidla, správně zvolený šperk a aplikace, je zde i možná komplikace při hojení. Bohužel ne každému se vše hojí bezproblémově a každý reaguje na ránu dobře. Proto je důležitá následná péče - která je alfa omegou u správně zahojeného piercingu. Kromě správné péče je důležité také následující:
- šperk po dobu hojení se nesmí vytahovat, měnit a to ani při čištění
- na straně vpichu se nesmí spát - z důvodu vykřivení šperku. Je možné používat speciální podpůrné polštářky na spaní
- u piercingu se nepoužívá pro počáteční vpich kroužek

Keloidní jizva - jizva tvořená kolagenem, která prostupuje nad okolní tkáň. Jsou výsledkem nadměrného růstu granulační tkáně v oblasti vyléčeného zranění. Barva bývá růžová, červená až tmavě hnědá. Keloidní jizvy nejsou nakažlivé. Vznikají i po očkování a na pooperačních jizvách. Pokud na tyto jizvy trpíte, je na zvážení aplikace piercingu. Pouze chirurgickým zásahem se můžeme zbavit keloidní jizvy, ale hrozí zde, že se opět objeví.

Hypertrofické jizvy, bouličky a granulomy - hypertrofická jizva je stav kůže, který charakterizuje uložení nadměrného množství kolagenu. Ten objemově navyšuje jizvu, nicméně ne tak jako v případě keloidní jizvy. Stejně jako keloidní jizva formuje se i hypertrofická jizva v oblastech aplikace piercingu, nebo v případě pořezání či popálení. Tyto jizvy často obsahují nervy a krevní cévky. Hypertrofické jizvy jsou červené a tuhé, mohou svědit nebo být bolestivé. Nezvětšují svůj objem za hranice původní velikosti zranění (na rozdíl od keloidů). Ztlušťovat se ovšem tyto jizvy mohou až po dobu šesti měsíců od aplikace piercingu. Někteří lidé mají dědičnou náchylnost ke vzniku tohoto typu jizev. Prevence vzniku hypertrofických jizev v podstatě neexistuje. Proto se nejedná o špatnou aplikaci šperku, nebo alergii na materiál.

Jak se jich zbavit? Bouličky v žádném případě nepropichovat. Pokud máme zvolen správný šperk, délka a tvar je zde návod, který však potřebujem trpělivost a pečlivost.
Místo omýváme sterilním roztokem, nesaháme neumytýma rukama, nespíme na zvolené straně vpichu.
Jsou následující postupy:
používáme silikonový disk - navlékne se na šperk před samotnou bouličku a zde nechává minimálně 14 dnů. Disk na bouličku vyvíjí tlak a pak se začne vstřebávat - je však potřeba opravdu trpělivost a čas.
Aspirin - vytvoříme z něj kašičku - rozmačkáme aspirin s kapkou vody ( je možné použít i Tea tree oil, ne každý ho snese ) tuto hustou kašičku nanášíme na postižné místo přes noc. Takto postup opakujeme denně a boulička následně sama začne mizet. Aplikace je potřeba někdy i 14 dnů.

!!! Piercing do 18-ti let pouze v doprovodu rodičů !!!

Ceník piercing ( vpich je aplikován jehlou ):

aplikace + šperk titan 900,- Kč

piercing bradavky 1000,- Kč ( včetně šperku 1ks )

Prodej samotného šperku titan 500,- Kč
Výměna šperku 200,- Kč
Ošetření piercingu 100,- Kč ( ošetření piercingu z jiného studia 250,- Kč )
Použití skalpelu a ošetření  300,- Kč

Ceník microdermál:

Aplikace + šperk titan 1200,- Kč

Ceník intimních partií:

Aplikace + šperk  1500,- Kč

Ceník nastřelování náušnic ( nastřelujeme pouze ušní lalůček ) :

500,- Kč jedna aplikace s náušnicí – pozlacená chirurgická ocel 24 karátovým zlatem
Nastřelujeme pouze měkkou tkáň ušního lalůčku.

Prodej nastřelovacích náušnic:

250,- Kč pozlacená chirurgická ocel

Piercing v Brně bez objednání od 10:30 -16h. Microdermál a intimní piercing doporučujeme domluvit na telefonním čísle 777 009 973 - Brno.
V Hodoníně se neprovádí microdermal piercing a piercing je zde pouze na objednání.

Veškerou péči o piercing od nás obdržíte ve studiu.