V našem studiu si můžete nechat odstranit nechtěné tetování. Používáme ND YAG Q-SWITCH LASER 1064/532nm

Jak funguje laserové odstranění tetování?
Laserové odstranění tetování funguje v produkci krátkých laserových impulsů do kůže, kde roztříští barevné pigmenty tetování na malé části které se vytrácejí následným likvidováním tělním imunitním systémem.

Jak zákrok probíhá?
Je to podobné jako u tetování, ale podstatně kratší. Kůže se očistí. Pokud si klient žádá, nanese se znecitlivující mast. Při ošetření je pociťována palčivá bolest.

Jak mám ošetřovat kůži po zákroku?
Kůže po zákroku není výrazně poškozena, je to podobné jako u tetování. Po aplikaci může dojít k začervenání a otoku, ale to během 2 dnů zmizí a můžou se tvořit malé stroupky. Kůži je potřeba ošetřovat například Bepanthenem. Vyvarujte se přímému slunečnímu záření a natírejte se ochranným faktorem 50+ . Hojení trvá přibližně 3-4 týdny. Nenavštěvovat koupaliště a saunu. Nenosit přiléhavé oblečení. Pokud máte sklony k jizvení kůže, je potřeba o tom informovat dopředu.

Kolikrát musím opakovat laserové odstranění tetování?
Zákrok je potřeba opakovat i 5-7x asi po 4-6 týdnechVýsledek není ihned vidět. Hojení a zesvětlování probíhá cca 4 týdny. Každým dnem pak aplikované místa jsou světlejší.

Jaké jsou nevýhody laserového odstranění tetování?
Musí se i několikrát proces opakovat a tím se finančně prodraží. Hůře se odstraňuje barevné tetování a to zejména žlutá a zelená barva. Některá místa jsou více bolestivá.

Mám nové nechtěné tetování a chci si ho nechat odstranit, kdy můžu přijít?
Odstranění nového tetování je možné nejdříve po 6-ti týdnech. Doporučujeme až po 3 měsících. Kůže po tetování je narušena a i po zahojení je slabá.

Cena zákroku:
Cena se odvíjí od počtu aplikovaných pulsů.
Zákrok odstranění tetování začíná od 500,- Kč
Cena se přesněji určuje podle barevnosti a velikosti.
Příklad linkované tetování bez výplně 7 x 3cm cena první aplikace 1000,- Kč

Laserové odstranění tetování je vhodné také na zesvětlení starých tetování, které se chystáte předělat. Pokud se takto rozhodnete u nás, tak získáte výraznou slevu na další tetování. K zesvětlení nechtěného tetování je potřeba přibližně 3 návštěvy.

Kontakt na laserové odstranění tetování:
+420 777 009 973 (Klára)