cs | en
Tattoo Dragoon Tattoo Dragoon Tattoo Dragoon Tattoo Dragoon

Tetování unikátní Pro ženy


Ženy jsou zvláštní, a tak je zdobení těla, které se rozhodnou sami vyzdobit se. Více než 65% z tetování se děje dnes, jsou pro ženy a my jsme už jim úkryt. Květiny, motýl tetování, tetování anděl, andělská křídla, srdce tetování a motýlí křídla různých velikostí jsou někteří z nejpopulárnějších žen a jeden z nejpopulárnějších míst pro tetování je na dolní část zad, sexy a viditelné, když se rozhodnete , nebo skrytý, pokud je to pro tuto příležitost. Doporučená vzorů pro spodní část zad jsou kmenové tetování. Další místa, kde jsme chtěli být, jsou napuštěné kotníky (obvykle menší velikost tetování), nohou, oblasti pupku, ramena (přední a zadní), prsa, hýždě a stehna.
 
 Ženy se více výzkumu a místo víc myslel na své tetování. Víme, co chceme, kdy chceme, a barvy (nebo černé a bílé), než půjdeme do tetovacího salonu. Toto tetování bude s námi po celý život a je to důležité rozhodnutí. Sbíráme speciální tetování na salonu může být vrhl zkušenosti a návrhy mohou být omezeny. Pomocí internetových stránek si můžete vybrat vzor na svůj čas: obchod, kupovat, stahovat, tisknout. Nikdo nedívá přes rameno, spěchala vás.
 
Co vyzváni tuto myšlenku získat tetování? Obvykle žena učiní konečné rozhodnutí, že vzhledem k významné události v životě: sňatek, úmrtí, rozvod, nový vztah, nové miminko, milník narozeniny, oslava. Na základě vašich důvodu, můžete zvolit provedení s konkrétní význam. Zde je několik nápadů.
 
Motýli a motýlích křídel jsou dvě z nejpopulárnějších tetování pro ženy. V mnoha kulturách se tato duchovní význam jako tento symbol pro duši a duchovní vrchol. Motýl je ženský, a design může být malé a přesto odlišná označení, že aby bylo možné snadno umístit na kotníku, prsa, atd., a je prima.
 
Další nejoblíbenější jsou květiny. Květiny přijdou v mnoha variantách:
 
Růže-červená pro romantické, černá smrt, žlutou pro radostí, a vaše vlastní výraznou barvou, která bude mít jedinečný význam právě pro vás
 
Havajská - zatímco tam je několik květin do této kategorie, je havajský květina obecně považován za symbol pohostinnosti a přátelství, což je důvod, proč LEIS jsou tak bohatá jako uvítací dárky
 
Lotus - štěstí, mír
 
Hibiscus - květina státu Havaj
 
Orchid - láska, luxus, krása, síla
 
Lilie - symbol čistoty, v některých oblastech může symbolizovat erotické lásky
 
Zodiac symboly, což je další populární žena volby, květiny s nimi:
 
Beran - Květ: červený mák, pelargónie, zimolez, topolovka
 
Symbol: Ram
 
Taurus - Květ: červená růže, sedmikrásky, lilie, narcisy
 
Symbol: Bull
 
Gemini - Květina: šeřík, azalka, lilie-of-the-údolí
 
Symbol: Dvojčata
 
Rakovina - Květ: Jižní magnólie, bílý mák, lotus (leknín), kosatec, karafiát (bílá)
 
Symbol: Krabí
 
Panna - Flower: Astor, chryzantéma, břečťan, kapradí
 
Symbol: Virgin držení snopy pšenice v ruce
 
Leo - květina: slunečnice, dahlia, lilie (žlutá), mák (červená), měsíček lékařský, heliotrop
 
Symbol: Lev
 
Váhy - Květiny: růže (bílý nebo růžový), sedmikrásky, fialky, astry, orchideje
 
Symbol: Váhy spravedlnosti
 
Štír - Květ: sasanky, vřes, Gardenia
 
Symbol: Scorpion
 
Střelec - Květ: pivoňka, maminky, hortenzie, jiřin
 
Symbol: Hunter (lukostřelec) a mýtickou poloviny muž / půl koně
 
Kozoroh - Květina: karafiát (červená), kamélie, oranžové květy, baby dech, magnolie
 
Symbol: Moře-koza
 
Vodnář - Květ: rajka, gladiola, tygří lilie, Trillium
 
Symbol: Man nalití vody (Vodnář)
 
 Pisces - květina: orchidej, šeřík, vistárie, lotos, mák (bílá), macešky
 
Symbol: Ryby
 
Jak můžete vidět, že mohou být stovky volby v tetovacích vzorů pro ženy. Dělat vašeho výzkumu, než jdete na tetování umělce je zábavné a vzrušující. Zjistí, že zvláštní tetování, které má značný význam pro vás a užívejte si.
 
Článek Zdroj: http://cs.articlesnatch.com
 
O autorovi:
Miluju tetování a užít si setkání těch, s unikátní tetování vzory a učení, co je inspirovaly a fotím na příspěvek na webu. Naše stránky jsou "one-stop shop pro několik unikátních tetování stránky, které nabízejí přístup k členství tisíce vzorů pro prohlížení a stahování aby do svého tetování umělce. Pro více informací a obrázky tetování, navštivte nás na adrese http://Tattoos-and-Piercing.com. Mnoho možností, tetování design od několika společností.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace